טלי בר-לבציון

שנים עסקתי בתחום של הנדסת תעשיה וניהול, תוך ייזום והובלת פרויקטים בתחום שיפור השירות. עם הזמן, השינויים במשק ובהרגלי הצריכה, הבנתי כי תהליכי העבודה והשירות שחברות הורגלו אליהם, אינם מספיקים יותר. תובנה זו התחדדה עוד יותר, דווקא בהתבוננות על חברות ששמו את נושא השירות כנר לרגליהם. זה לא הספיק. נדרש שינוי עמוק יותר כדי ליצור בידול ולעמוד בתחרות הגדולה במשק. העידן השתנה. מעידן השירות עברנו לעידן הלקוח. מתוך התובנות האלה ועם הכלים והניסיון, הקמתי את חברת customer obsession.

קצת על התפתחות הקריירה המקצועית שלי:

לומדים כל החיים

 B.Sc בהנדסת תעשיה וניהול, אוניברסיטת בן גוריון.

M.B.A executive  בהצטיינות, בתוכנית למנהלים, האוניברסיטה העברית.

תעודת הסמכה באימון וליווי מנהלים,המרכז לאימון אינטגרטיבי Humanager.

בעשר אצבעות

1999-2002 יועצת בחברת תפן – הובלת וביצוע פרויקטים בארגונים מובילים בארץ, מתחומי שירות, קמעונאות ובנקאות.

2002-2006 מנהלת פרוייקטים בחברת ROI- חברת צוות הנהלה ומובילת פרויקטים בארגונים מובילים מתחומי השירות, הקמעונאות, המזון, הבנקאות והתקשורת. אחריות על ניהול הקשר מול הלקוח וביצוע מלא של כל שלבי הפרויקט

2006-2010 סמנכ"לית ואחראית תחום השירות בחברת ROI – הקמת תחום השירות בחברת ROI – ביסוס מתודולוגייות ובניית כלים בתחום השירות, אחראית על שיווק ופיתוח עסקי של התחום, ליווי מקצועי של כלל הפרוייקטים מתחום השירות המתנהלים בחברה.

החל מ-2011 – מנכ"לית חברת customer obsession

מה שמעבר

אני בת זוג ואמא לשלושה ילדים. לא מתייאשת מלחפש את המתכון היצירתי כיצד לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה (בעל, ילדים, בית, קריירה, חברים, קוסמטיקאית…). אוהבת לקרוא ספרים, אבל מצליחה רק בטיולים. נמשכת לעולם העיצוב, אך בינתיים מממשת רק בין כותלי הבית.
לא נבהלת מדברים מקולקלים שצריך ואפשר לתקן בתחום האנושי, תהליכי, ארגוני – להיפך, נמשכת אליהם ומאותגרת ממציאת פתרונות אפשריים.

IMG_1497